Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

karta polaka

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Розмовляємо Українською
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
wladi

СообщениеДобавлено: Пн Дек 19, 2011 9:40 pm    Заголовок сообщения: karta polaka Ответить с цитатой

Доброго вечора, всiм! В минулому роцi я отримала карту на постiйне проживання в Польщi (до цього в мене була карта поляка). Пiдкажiть, будь ласка, чи може моя 15-ти рiчна дочка отримати карту поляка? Якщо так, то яка процедура отримання цього документу. Чи повинна дочка пройти спiвбесiду в консульствi? Наперед вдячна за вiдповiдь. Галина
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
kozak_ua

СообщениеДобавлено: Пн Янв 09, 2012 2:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо мама (ви) маєте карту поляка, а зараз маєте і карту сталего побиту, то ваша донька може подавати отримати карту поляка на основі вашої (нормальна практика), бо багато знайомих так робило. Тільки точно не скажу про співбесіду в консула в тому випадку, про це вам розкажуть бувалі.
Від себе додам, якщо в дитини польська на рівні, то вам і за співбесіду нема чого переживати.

Aborygen

СообщениеДобавлено: Чт Янв 19, 2012 4:25 pm    Заголовок сообщения: Re: karta polaka Ответить с цитатой

wladi писал(а):
Доброго вечора, всiм! В минулому роцi я отримала карту на постiйне проживання в Польщi (до цього в мене була карта поляка). Пiдкажiть, будь ласка, чи може моя 15-ти рiчна дочка отримати карту поляка? Якщо так, то яка процедура отримання цього документу. Чи повинна дочка пройти спiвбесiду в консульствi? Наперед вдячна за вiдповiдь. Галина

Kiedy dziecko może otrzymać Kartę Polaka?

Jeśli oboje rodzice mają Kartę Polaka albo ma ją jedno z rodziców, a drugie wyraża w obecności konsula polskiego zgodę na wydanie dziecku Karty Polaka.

Uwaga! Zgoda rodzica nie jest wymagana, jeśli rodzic ten został pozbawiony władzy rodzicielskiej. Jeżeli małoletni skończył 16 lat, musi osobiście wyrazić zgodę na otrzymanie Karty Polaka. Karta Polaka przyznana małoletniemu traci ważność po upływie roku od dnia uzyskania przez niego pełnoletniości. Aby tego uniknąć, trzeba najpóźniej na trzy miesiące przed terminem upływu ważności Karty Polaka złożyć wniosek o przedłużenie jej ważności na następne 10 lat.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Розмовляємо Українською Часовой пояс: GMT + 1
Страница 1 из 1

Перейти: