Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

За і проти : Президентські вибори - 2010
На страницу 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Розмовляємо Українською
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Liusi

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 2:53 pm    Заголовок сообщения: За і проти : Президентські вибори - 2010 Ответить с цитатой

Під час зустрічі сьогодні президент ПАРЄ Луїс-Марія де Пуч повідомив, що Асамблея у грудні направить до України місію спостерігачів. "Ми сподіваємося, що ці вибори будуть зразковими, рішення буде прийнято відкрито і плюралістично, і громадяни України зможуть зробити свій вибір вільно", - сказав він, додавши, що у ПАРЄ "немає жодних сумнівів, що Україна і її народ обрали демократичний шлях, шлях до Європи".

Чому одні міслять так, а інші інакше (((

Россия будет вмешиваться в грядущие выборы президента Украины, вплоть до организации террористических актов.
Кремль будет непременно вмешиваться в выборы нового президента Украины.
Вы помните, что было на прошлых выборах? На этих будет то же самое...
В самых разных формах - начиная от официальной позиции, выступлений экспертов и политологов и заканчивая терактами -из интервью Ахмеда Закаева журналу "Публичные люди".

або ось: http://www.imk.com.ua/ua/news/info/75504

Росія вже впливає: на окремих телеканалах відбуваються зміни, енергетична проблема має деякий вплив. Відеозвернення Д.Медвєдєва було ультиматумом українському виборцю, що якщо виберете, не дай бог В.Ющенка, то зовнішньої політики з Росією жодної не буде, буде лише війна.

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Bomber

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 3:23 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Liusi писал(а):
вплоть до организации террористических актов.

Копіпастіть іще! Порція здорового гумору під кінець тижня піде на користь. Smile
Liusi писал(а):
що якщо виберете, не дай бог В.Ющенка, то зовнішньої політики з Росією жодної не буде, буде лише війна

Мєдвєдєв може спати спокійно. Ющенка не виберемо навіть під загрозою терактів.

Iya

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 3:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Єдине, що можу сказати - вибір між Ющенко, Тимошенко та Януковичем це вибір між мотузкою та зашморгом, та й на обрії нажаль, нікого кращого не видно... Sad
Имхо

Liusi

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 3:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bomber писал(а):

Копіпастіть іще!

на разі читаю, шо пише преса...

і не копіпастю, а привожу цитати (((

Робити висновки будемо пізніше.

Особисто я схильна віддати голос за діючого Президента України.

Bomber

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 5:00 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Liusi писал(а):
копіпастю, а привожу цитати

Це одне і теж, ничого образливого в слові копіпаст нема. Вибачте, якщо щось не так.
Liusi писал(а):
Робити висновки будемо пізніше.

Мерзнучи на Майдані я думав так, як Ви. 5 років - достатньо часу щоб зробити висновки.
Liusi писал(а):
Особисто я схильна віддати голос за діючого Президента України.

Це Ваше право. Я буду голосувати проти всіх на обох турах.
Iya писал(а):
Єдине, що можу сказати - вибір між Ющенко, Тимошенко та Януковичем це вибір між мотузкою та зашморгом, та й на обрії нажаль, нікого кращого не видно...

Згоден. На обріі видно Віктора Януковича молодшого, Андрія Ющенка і інших мажорів. Гарного мало Laughing

Iya

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 5:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bomber писал(а):
Мєдвєдєв може спати спокійно. Ющенка не виберемо навіть під загрозою терактів.

І під загрозою атомної війни теж. Laughing

Bomber писал(а):
Мерзнучи на Майдані

А я на харківському Майдані, бо я в той час в НУ працювала... Smile

Bomber писал(а):
Я буду голосувати проти всіх на обох турах.

Я теж.

Bomber писал(а):
Згоден. На обріі видно Віктора Януковича молодшого, Андрія Ющенка і інших мажорів. Гарного мало Laughing

Отож... Sad

Rain

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 6:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Liusi писал(а):
Відеозвернення Д.Медвєдєва було ультиматумом українському виборцю, що якщо виберете, не дай бог В.Ющенка, то зовнішньої політики з Росією жодної не буде, буде лише війна.

Війни не буде. Точно...

Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Dobry

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 8:59 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Походу Юлька стане президентом, і кожен с того отримає свою користь (Маю на увазі діючого президента і "любителя яєць" Laughing ) Побачимо як то піде на користь Україні ненькі...
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Liusi

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 10:30 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sad

Последний раз редактировалось: Liusi (Пт Окт 23, 2009 10:36 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Liusi

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 10:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dobry писал(а):
Походу Юлька стане президентом,

у всякому разі, цей варіант є допустимий...

zaba

СообщениеДобавлено: Пт Окт 23, 2009 11:20 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я на цей раз віддам голос за Юлю...
AlexS

СообщениеДобавлено: Сб Окт 24, 2009 8:52 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вибачте, можливо малюнок вульгарний, але правдивий…
AlexS

СообщениеДобавлено: Сб Окт 24, 2009 9:08 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По деяким сайтам, самий великий рейтинг в цього хлопа, ще один в якого очі не бачили, що б руки не крали Smile на приклад тут

Анатолій Гриценко

А це його сайт

А це його передвиборчий штаб

Smile
Белка

СообщениеДобавлено: Сб Окт 24, 2009 9:20 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Кілька років тому голосувала за діючого президента,як альтернативу Януковичу та іншим......Зараз,нажаль, вибори може і будуть, але вибору нема. Тому, проти усіх.

AlexS Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Liusi

СообщениеДобавлено: Сб Окт 24, 2009 8:24 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ми хочемо від політиків чесного виконання їхніх обов"язків...Чи не так?
То чому тоді відмовляємось іти на вибори, або обираємо найлегший шлях...проголосувати "проти всіх"???
Хіба зараз не є нашим обов"язком - зробити вибір?
Нехай кожен почне почувати себе відповідальним за щось, нехай ми не будемо до всього що відбувається рівнодушними, ми разом є сила...
Чому ви такі байдужі Українцііііііііііііі ??????

Інтеграція України до Європи має початися – і почнеться – не через покращення економічної ситуації в країні, а через усвідомлення власного культурного коду, і як наслідок, – його інтегрування в простір європейської культури.
Саме через непослідовне усвідомлення самих себе ми не можемо стати європейцями.

Белка

СообщениеДобавлено: Вс Окт 25, 2009 9:12 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Хіба зараз не є нашим обов"язком - зробити вибір?

може тоді підкажете............. Wink якщо я не бачу серед представлених кандидатів ЖОДНОГО,який би заслуговував на довіру.

Nenya

СообщениеДобавлено: Вс Окт 25, 2009 9:20 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Белка писал(а):
не бачу серед представлених кандидатів ЖОДНОГО,який би заслуговував на довіру.

я також,i не вiддам голоса за нiкого

Resurgam!

Таня100

СообщениеДобавлено: Вс Окт 25, 2009 4:27 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А я рахую, що треба вибирати, як це не прикро, з того хто є, бо управляти країною не буде,, проти всіх,. , а говорити потім, що не було з кого обирати-- це свого роду ховання голови у пісок. Що цікаво, ті люди, які масово голосували за Ющенка у 2004, тепер стидаються у цьому прзнаватись і говорять, що голосували проти всіх,!!!!
Andrew

СообщениеДобавлено: Вс Окт 25, 2009 5:08 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

He пiду голосувати.
Спостерiгаты вибори теж не буду.
Liusi

СообщениеДобавлено: Вс Окт 25, 2009 5:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Белка писал(а):

якщо я не бачу серед представлених кандидатів ЖОДНОГО,який би заслуговував на довіру.

Вибирати треба того, хто принесе найменше злих несподіванок...але вкотрий раз повторюю, що треба робити вибір, навіть серед тих...хто є !?(((

Політики хочуть представити світ очами своєї фракції чи партії, замість того, щоб підходити об’єктивно.
Однак з-поміж тих людей, які претендують на пост лідера країни, Ми тільки Ми маємо вибрати Президента.
Знаєте, ангелів немає на світі. Ідеальної людини немає, значить, треба буде вибирати менше лихо.
Скажете знову вибирати з-поміж лиха..? Дійсно, так....сьогодні такої людини між тими, про яких нині говорять немає, але вибір треба зробити.
Однозначно не є то легко... вибрати, щиро кажу.
Але нам потім з тим ( з тим керівництвом ) жити. (((

Liusi

СообщениеДобавлено: Вс Окт 25, 2009 5:13 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таня100 писал(а):
А я рахую, що треба вибирати, як це не прикро, з того хто є, бо управляти країною не буде,, проти всіх,. , а говорити потім, що не було з кого обирати-- це свого роду ховання голови у пісок. Що цікаво, ті люди, які масово голосували за Ющенка у 2004, тепер стидаються у цьому прзнаватись і говорять, що голосували проти всіх,!!!!

Погоджуюсь з Таня100

Таня100

СообщениеДобавлено: Вс Окт 25, 2009 6:06 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ми покладаємо на наших політиків певні надії і це нормально, але чомусь нічого не змінюється на краще. Мені дійсно дивно, що хтось бачить у помаранчевій команді майбутнє України, скоро тут залишаться одні пам,ятники голодомору, всі решта або вмруть з голоду, або виїдуть. Взагалі є певні підозри, що те, що коїться в країні-- це не дуже хитромудрий план певних сил розвалити країну як державу і взагалі поділити її не тільки політично( це вже є), але і географічно.
Liusi

СообщениеДобавлено: Вс Окт 25, 2009 10:26 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Завжди, вибирайте лідера з його діянь, а не за словами.
Бо, тільки його справа правдиво каже про Нього.

До того ж пора вже рухатися в західному напрямку, а інші кандидати нас, на мій погляд, будуть гальмувати.
Якщо взагалі назад не потягнуть

Є одна проста річ - якщо ти залишаєшся вдома, або голосуєш проти всіх - значить ти передовіряеш право вирішити свою долю іншому. А інтереси у цього іншого можуть бути не тільки іншими, вони можуть бути шкідливими або навіть небезпечними для тебе і твоєї долі, а, може, і для твого життя ... Не варто віддавати долю в чужі руки.
Якщо ти не голосуєш - голосують інші і голосують проти тебе.

Тому той, хто закликає тебе не іти на вибори - швидше за все працює на твого ворога.

Nikos

СообщениеДобавлено: Вт Окт 27, 2009 8:51 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Голосую за Тимошенко, принцип такий - серед зла, вибираю найменше
Andrew

СообщениеДобавлено: Вт Окт 27, 2009 9:52 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Треба голосувати за Лупана
http://www.youtube.com/watch?v=PDXEsmJL1ns
OG

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 12:34 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А я теж не піду голосувати. Голосувати за найменше зло? Тоді буде так, як зараз. А взагалі і так буде так, як зараз, якщо не гірше... Янголів в сьогоднішній українській політиці нема.
Щодо ЮТ - у мене залишилася тільки одна знайома, котра ще вірить, що бедненькій "на дають працювати". І ця знайома тиждень тому приїхала з Лос-Анджелесу, де жила останні 8 років.
Bomber

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 9:02 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Andrew
Лупан - это наше все!!! Laughing

AlexS

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 9:22 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nikos писал(а):

Ги, а кто тобі сказав, що вона найменьше зло? Не вір! Брехня!
Andrew писал(а):
Треба голосувати за Лупана

5 балів!!!! Жжошь Голосуй заЛупана!!!!! lol
OG

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 10:11 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

За Лупана! СУПЕР! Одразу зрозуміло, за кого треба голосувати! Laughing Laughing Laughing
Nenya

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 10:16 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

так! давай Лупана на президента Украiни! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Resurgam!

лора

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 1:08 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я теж за Лупана! Very Happy
Bomber

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 3:49 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вот ще одна нормальна людина зареєструвалася кандидатом. А ми кажемо нема вибору. Laughing
Кандидатом в президенты Украины хочет стать Заур Аббасов Джаванши-Оглы

Nenya

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 4:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Laughing

Resurgam!

Nenya

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 5:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://tsn.ua/ukrayina/bogdan-stupka-pide-u-prezidenti.html

Resurgam!

Белка

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 5:15 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Лупану респект....вот кто уж точно не врет........ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Iya

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 5:42 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nenya писал(а):
так! давай Лупана на президента Украiни! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Підтримую! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Iya

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 5:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bomber писал(а):
Вот ще одна нормальна людина зареєструвалася кандидатом. А ми кажемо нема вибору. Laughing
Кандидатом в президенты Украины хочет стать Заур Аббасов Джаванши-Оглы

Laughing Laughing Laughing

Nikos

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 6:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всі хто не голосує, - теж відповідальні за результат виборів!
Nikos

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 7:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всі хто не голосує, - теж голосують, тільки пасивно!
Nikos

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 7:04 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="AlexS"]
Nikos писал(а):

Ги, а кто тобі сказав, що вона найменьше зло? Не вір! Брехня!

А що пропонуєш?

OG

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 9:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

О, i Огли, ще й Ступка, и Сердючка... Дивлюся, нормальнi кандидати пiдтягуються! Very Happy
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 9:04 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

OG писал(а):
О, i Огли, ще й Ступка, и Сердючка... Дивлюся, нормальнi кандидати пiдтягуються

мета всіх лівих кандидатів - максимально розсіяти голоси виборців, потім вони майже всі приєднаються до тих кто пройде в другий тур.

Nikos писал(а):
А що пропонуєш?

Я тут агітувати не за кого не збираюсь, мені вони всі (політики) глибоко огидні.
Таня100

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 3:31 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не приєднаються, а продадуть або вигідно обміняють свої відсотки на певні вигоди для себе рідного. Якісь принципи зазвичай мішають в політиці, тим більше, в українській, де кожен політик-- проститутка.
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 3:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таня100 писал(а):
в українській, де кожен політик-- проститутка.

ага, крім олігахів, ті свою політику гнуть. При Юлі, Коломойскій так нагрівся, що вже в Україну і не приїздить, каже, що йому клімат Українській не підходить Smile Живе в Швейцарії.
А кто бачив шоу про висування Юлі в президенти, піпец просто бабла пішло.

а між тим:
Цитата:
В субботу, во время митинга-шоу по выдвижению Юлии Тимошенко на Майдане в Киеве штурмовиками службой безопасности БЮТ был разогнанный пикет оппонентов Тимошенко. Более сотни студентов хотели мирно высказать отношение к перспективе избрания Тимошенко президентом. Но «люди в черному» - задержали и побили организаторов антиюлианской акции. После силового допроса и похищения транспарантов, листовок и пресс-релизов, активистов передали милиции.
Вот что говорит Александр Тищенко, один из организаторов акции:
- В милиции нас не били. Били люди в черном без опознавательных знаков. Очевидно, служба охраны БЮТ. Они же отняли у нас плакаты, шарики, фонарики, заодно растоптали фотоаппарат… Мы звали журналистов и требовали, чтобы эти боевики показали свои удостоверения. Один из „охранки” Тимошенко сказал, что после победы Юлии нам светит «волчий билет». Дескать, «теперь в Украине будет „порядок”. Никто ничего не объяснял – за что, как и почему. А в милиции откатали пальчики, поставили на учет… Ночью отпустили. Так что демократия победила, можно сказать. Только какая уж тут свобода слова? Мы ведь никак не нарушали закон, а только хотели высказать свое мнение.
Обвинения и объяснения даны не были, молодые люди поставлены на учет и дактилоскопированы.
Фактически БЮТ репрессивными, силовыми методами расправился со свободой слова” чтобы не портить „гламурной телекартинки” съезда.

Вот такое начало кампании Юлии Владимировны.... Начало полицейского режима...

Последний раз редактировалось: AlexS (Чт Окт 29, 2009 5:57 pm), всего редактировалось 3 раз(а)
Таня100

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 4:39 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вона і сама нагріла руки будь здоров!!!! І впавши на якомусь черговому шоу в екзальтацію, сказала. що Україні потрібна диктатура. Потім, бідака, не знала як викрутитись. Маю надію, що колеги-підофіли трохи прикрутять її рейтинг, а люди нарешті прзріють і побачать, що це не просто,, з двох зол найменше,,, це найгірша катастрофа яка може статися в Україні.
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 5:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таня100 писал(а):
Маю надію, що колеги-підофіли трохи прикрутять її рейтинг

нічого не змінить, наших людей не проймешь...

Опитування:
Станом на середину жовтня взяти участь у голосуванні першого туру президентських виборів готові близько 66% виборців.

Такі дані соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 6-23 жовтня.

Згідно з опитуванням, достатню для проходження у другий тур виборів кількість голосів могли б отримати Віктор Янукович (40,7% голосів) і Юлія Тимошенко (25,3% голосів).

За такими результатами першого туру голосування, у другому турі за кандидатуру Януковича проголосували б 55,4% опитаних, за Тимошенко - близько 41,4%.

Оригінал тута
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 6:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну а взагалі, зрозуміло одне Sad Sad Sad

Nenya

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 6:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Laughing

Resurgam!

Таня100

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 8:03 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Laughing Laughing Laughing
Whitehotice

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 8:17 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

цирк на дротi ...знову вибори....Як там у Шнура: вибори-вибори, кандидати ....ры. Confused
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Розмовляємо Українською Часовой пояс: GMT + 1
На страницу 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  След.
Страница 1 из 12

Перейти: